HISTORIA

Poznaj historie powstanie klubu My MBA

Z nami każde doświadczenie jest na wagę diamentu

STUDIA MBA

Pomysł na powstanie Klubu 

POMYSŁ

Pomysł na powstanie Klubu Absolwentów i Studentów MBA istniał od lat w głowach wielu osób. Dylemat stanowiła kwestia związania się z naszą Alma Mater, czyli Wyższą Szkołą Bankową. Pierwsza wzmianka o chęci założenia Klubu pojawiła się w 2018 roku na wykładzie zorganizowanym przez WSB w Toruniu dla studentów i absolwentów MBA.

KLUB MY MBA

Zjazdy naszego klubu My MBA

Jakub
Klęk

Szymon Grudziński

Jarosław Rosiak

ZARZĄD

24 października 2019 r. w Ciechocinku odbył się Zjazd Założycielski, podczas którego podjęto decyzję o założeniu niezależnego Klubu Absolwentów i Studentów MBA. Powołano Zarząd w składzie:

CZŁONKOWIE

W dniu założenia Klub liczył 14 członków. Dzięki ich zaangażowaniu oraz determinacji do My MBA przystępowały kolejne osoby. Podczas II Zjazdu Absolwentów i Studentów MBA, który odbył się 29 lutego 2020 r., nasz Klub miał już 31 członków. Spotkanie połączone zostało z licznymi wykładami dotyczącymi tematyki social mediów, nowoczesnego podejścia do obsługi w aptekach oraz pozyskiwania środków unijnych.

WYDARZENIA

Mieliśmy wiele planów na rok 2020, łącznie ze spotkaniem rodzinnym w Energylandii, jednak sytuacja związana z pandemią COVID-19 uniemożliwiła nam ich realizację. Na szczęście nie wygasł w nas zapał do organizowania kolejnych wydarzeń. W czerwcu 2020 r. odbyło się spotkanie w mniejszym, 9-osobowym składzie, natomiast we wrześniu 2020 r. spotkało się 28 spośród 40 członków. Podczas wrześniowego eventu połączyliśmy przyjemne z pożytecznym i  przeprowadziliśmy wykłady na temat motywacji oraz prawnych uwarunkowań przekształcania przedsiębiorstw. Podczas Zjazdu 5-6 września 2020 r., który odbył się w niezwykłym miejscu, jakim jest Cukrownia Żnin, poszerzono także grono Zarządu o kolejne trzy osoby. Są to:

Ewelina Janczak

Alexandra Kunowska

Izabela Nowak

AKTUALNOŚCI

Obecnie planujemy kolejne kwartalne spotkania – również o zasięgu ogólnopolskim. Więcej informacji na ten temat znajduje się w zakładce aktualności.

Zobacz więcej