609488461
cezary.celejewski@gmail.com
Stanowisko: Founder
Firma: Reedu.eu ; CVM Sp. z o.o. – Creative Venture Management
Klub MBA oraz miasto: INE PAN – Warszawa

W jakiej dziedzinie/obszarze biznesowym mogłabyś/mógłbyś wspomóc innych uczestników w zakresie wymiany wiedzy lub konsultacji?:
Mam wieloletnie doświadczenie w budowaniu, tworzeniu i zarządzaniu inwestycjami i spółkami. Od kilku lat pomagamy startupom oraz inwestorom zainwestować kapitał i rozpocząć działalność w naszej części EU. Działamy od pomysłu, przez Greenfield do zbudowania i przekazania zespołów oraz kontaktu z klientami.

Jakie produkty/usługi oferuje Twoja firma?:
Reedu.eu – startup #EdTech dostarczający korepetycje dla dzieci (podstawa szkolna i języki) oraz dorosłych (języki) w postaci benefitów pracowniczych.

Nasze usługi wpisują się w strategie employer branding, jak również mogą stanowić element strategii ESG (mogą być bowiem zakupione i przekazane współpracującym z Państwem potrzebującym instytucjom, takim jak domy dziecka, czy NGO-sy). Nie jesteśmy kolejnym marketplace’m, ani pośrednikiem, jak wiele firm na rynku. Dbamy o edukację i jakość prowadzonych korepetycji pomagając naszym uczniom rozwinąć ich potencjał, wspierając ich systematycznie w nauce, zdejmując ten kłopot z głowy rodziców i jednocześnie oferując pracodawcom ten fantastyczny i niecodzienny benefit.

Inne uwagi:
Reedu.eu – startup #EdTech dostarczający korepetycje dla dzieci (podstawa szkolna i języki) oraz dorosłych (języki) w postaci benefitów pracowniczych